Serie A

INTER E NIS FURISHËM, Lukaku dhe Barella gjunëzojnë Atalantën brenda 3 minutave lojë (VIDEO)

https://twitter.com/intergifs1908/status/1662531059169341442?s=46&t=C7cHgp6p5MI8832tRWRVqA https://twitter.com/intergifs1908/status/1662531059169341442?s=46&t=C7cHgp6p5MI8832tRWRVqA

La Liga

As Milan dhe as Juventus: Kessie ka skuadër të re për €22m

Merr fund drama, Franck Kessie në janar largohet nga Barcelona. Mesfushori ivorian, Franck Kessie verën e shkuar bëri bujë të madhe kur vendosi që të...

Lajmet e fundit

Premier League

Bombë: Manchester United transferon yllin e Realit për 60 milionë euro

Me Cristiano Ronaldon që vazhdon të kërkojë largimin dhe dy humbje radhazi, Manchester United po kërkon përforcime që të ndryshojë fytyrën e një fillimi makthi...

E bujshme: Ferran Torres rikthehet në Premier League, por te rivalët e Cityt

Lajm i bujshëm nga Spanja, Ferran Torres largohet nga Barcelona. Sulmuesi i Barcelonës, Ferran Torres mund të largohet nga Camp Nou pas vetëm një gjysëm sezoni...

Gossip

INTER E NIS FURISHËM, Lukaku dhe Barella gjunëzojnë Atalantën brenda 3 minutave lojë (VIDEO)

https://twitter.com/intergifs1908/status/1662531059169341442?s=46&t=C7cHgp6p5MI8832tRWRVqA https://twitter.com/intergifs1908/status/1662531059169341442?s=46&t=C7cHgp6p5MI8832tRWRVqA

LUKAKUUU, Inter në avantazh pas vetëm 40 sekondave (VIDEO)

https://twitter.com/intergifs1908/status/1662531059169341442?s=46&t=C7cHgp6p5MI8832tRWRVqA