Serie A

Klasi mbetet përgjithmonë: Di Maria shënon super gol ndaj Sassuolos (VIDEO)

Angel Di Maria ka zhbllokuar ndeshjen mes Juventusit dhe Sassuolos me një super gol në minutën e 26'. https://twitter.com/thomaszelazko/status/1559256800192565248?s=21&t=wluGMWkObqALOI87qtTBow

La Liga

Barcelona nuk ka të ndalur: Blaugranët transferojnë ish yllin e Realit

Katalanasit nuk kanë të ndalur, gati transferimi i rradhës. Barcelona është mbreti i kësaj merkatoje duke transferuar gjashtë lojtarë. Blaugranët kanë siguruar shërbimet e Lewandowskit,...

Lajmet e fundit

Premier League

OH ÇFARË GOLI: Xhaka bombardon portën e United (VIDEO)

Granit Xhaka ka shënuar një super gol duke dyfishuar epërsinë e Arsenalit ndaj United. https://twitter.com/livenewsforall_/status/1517851448314322945?s=21&t=XXCYziH9p3uBVS3fBqRf9w

Manchester United mposht Tottenhamin në derbin e javës

Manchester United ka lënë pas krahëve humbjen turpëruese disa ditë më parë në “Old Trafford” kundër Liverpool. “Djajtë e Kuq” kanë mposhtur me rezultatin e pastër...

Gossip

Klasi mbetet përgjithmonë: Di Maria shënon super gol ndaj Sassuolos (VIDEO)

Angel Di Maria ka zhbllokuar ndeshjen mes Juventusit dhe Sassuolos me një super gol në minutën e 26'. https://twitter.com/thomaszelazko/status/1559256800192565248?s=21&t=wluGMWkObqALOI87qtTBow

Gati dhurata për Piolin: Zbulohet transferimi i madh i Milanit për fundin e merkatos

Milan ka gati goditjen e rradhës në merkato. Milan ka arritur të sigurojë shërbimet e Divock Origit dhe Charles De Ketelaere gjatë këtij afati kalimtari dhe...