Formacionet e mundshme, Inter-Real Madrid!

Sot me fillim prej orës 21:00 do të keni mundësi të ndiqni super ndeshjen e Champions League në mes të skuadrës së Interit dhe asaj të Real Madrid.

Këto priten të jenë edhe formacionet e mundshme të dy skuadrave.

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Gagliardini, Vidal, Young; Barella; Lautaro, Lukaku

Real Madrid: Ccourtois; Carvajal, Varane, Nacho, Mendy; Casemiro, Modric, Kroos; Asensio, Mariano Diaz, Hazard

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here