Manchester City fiton në transfertën me Olympiacos

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Olympiacos Piraeus dhe Manchester United, duel ky në kuadër të rundit të katër të fazes së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Në këtë ndeshje u shënua vetëm një gol nga mysafirtët, ku realizoi Fonden në minutën e 36’të të takimit, gol ky që vulosi edhe fatin e kësaj sfide në 0:1.

Skkuadrat u rikthyerme raste në pjesën e dytë, por që nuk ndryshoi asgjë në rezultat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here