Milan vërshon në merkato, mposht Barcën për një talent të madh!

Tregu i transferimeve duket se nuk ndalet kurrë.

Kjo pasi eksperti i transferimeve të Sky, Gianluca Di Marzio ka ardhur me një super lajm nga merkatoja e janarit.

Bëhet fjalë për skuadrën e Milanit që i ka vënë syrin një talenti i lindur më 2002 që quhet Melayro Bogarde i cili gjithashtu po kërkohet nga Barcelona por Rossonerët në këtë garë janë super favoritë.

Të dy skuadrat tentuan më herët transferimin e tij dhe tani në janar pritet të jetë momenti më i përshtatshëm për transferimin e tij ku ai mund të transferohet në Milano me një kosto shumë më të ulët sesa talenti që posedon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here