Formacionet zyrtare: Inter – Bologna

Interi dhe Bologna kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Nerazzurrët janë nikoqir të Bolognas në ndeshjen e vlefshme për javën e dhjetë, ndeshje e cila do të zhvillohet nga ora 20:45 në Giuseppe Meazza.

Ekipi i Antonio Contes vjen në këtë ndeshje me formë të mirë dhe me dy fitore radhazi, ndërsa synon të tretën për t’iu ofruar edhe më shumë kreut.

Në anën tjetër, edhe mysafirët kanë formë të mirë dhe do të tentojnë deri në fund për të marrë një rezultat pozitiv.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur t’i bëjnë disa ndryshime për dallim nga ndeshjet e fundit.

InterHandanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Vidal, Brozovic, Gagliardini, Perisic; Sanchez, Lukaku;

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here