Nainggolan dhe Vecino do largohen nga Inter!

Radja Nainggolan dhe Matias Vecino duket se do ndjekin rrugën e Christian Eriksen dhe do të largohen nga Interi gjatë janarit, raporton kështu Calcio Mercato.

Neroazzurët kanë vendosur që sa më shumë ti reduktojnë humbjet e tyre pas transferimit 20 milionësh të Christian Eriksen nga Tottenham në fillimin e këtij viti.

Në këtë mënyrë Inter do kërkojë shitjen e Nainggolan dhe Vecinos ku për belgun interesim ka shfaqur ish skuadra e tij e Cagliarit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here