Nacho transferohet në Serie A, por jo te Milani

Nacho Fernandez drejt transferimit në Itali.

Siç raporton Todofichajes, Roma është duke bërë gati ofertën për mbrojtësin e Realit, Nacho.

Giallorosët tentuan transferimin e Nachos verën e kaluar, mirëpo Los Blancos vendosën ta mbajnë atë.

Mirëpo Nacho nuk është i kënaqur me statusin e tij te Reali dhe në janar pritet të largohet nga Bernabeu.

Spanjolli është objektivi kryesorë i Romës për merkaton e janarit, ndërsa interesim për të ka shfaqur edhe Milani.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here