Pogba tek Barca, ylli i katalanasve tek Juventus!

Paul Pogba mund ta shohë veten sezonin tjetër si futbollist i skuadrës së Barcelonës dhe gjithë kjo falë menaxherit të tij Mino Raiola.

Zidane që ishte i interesuar më herët për të tashmë i ka sytë tek Camavinga i Rennes dhe Pirlo nga ana tjetër është i kënaqur me performancën e McKennie.

Nga ana tjetër Barcelona është e gatshme të falë shërbimet e anësorit të saj, Ousmane Dembele i cili më nuk po llogaritet në planet për të ardhmen e kësaj skuadre.

Vetëm largimi i tij do të bënte të mundur transferimin e bashkëkombasit të tij në Camp Nou shkaku i krizës ekonomike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here