Juventus transferon yllin e Barcelonës për 25 milionë euro!

Fabio Paratici duket se ka një surprizë të këndshme për Krishtlindje për fansat e Juventusit pasi po përgatitet transferimin i portierit të Barcelonës, Neto, për një shumë prej 25 milionë eurosh.

Juventusi këtë janar do të jetë nën shërbimin e Pirlos i cili kërkon ti ringrisë skuadrën pas një gjysëm sezoni pothuajse të dështuar.

Paraqitjet e Buffon dhe Szczesny nuk kanë bindur drejtuesit e skuadrës me paraqitjet e tyre duke bërë kështu të domosdoshme ndërhyrjen në merkato.

Barcelona nuk e kundërshton një transferim të tillë nëse ofrohen 25 milionë euro dhe Zonja e Vjetër duket e detyruar për një transferim të tillë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here