Oh çfarë goli, Danilo bombardon portën e Sassuolos (VIDEO)

Danilo ka zhbllokuar sfidën mes Juventusit dhe Sassuolos me anë të një supergoli në minutën e 50-të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here