Ibrahimovic e kaloi natën e Vitit të Ri me Diletta Leottan?

Mediat italiane raportojnë për një skandal ku janë të përfshirë Zlatan Ibrahimovic dhe gazetarja e njohur Diletta Leotta.

Magazina e njohur Oggi, ka zbuluar detajet nga ky takim i nxehtë mes Ibras dhe Dilettas.

Sipas Oggi, Ibrahimovic dhe Diletta e kanë kaluar sëbashku natën e Vitit të Ri në Milano.

“Diletta dhe Ibrahimovic e kaluan sëbashku natën e Vitit të Ri. Mbrëmja e tyre filloi në orën 2120 dhe zgjati deri në orën 0015, dritat u fikën dhe nuk u ndezën më”, shkruan Oggi.

Kjo nuk është hera e parë që është spekuluar për një lidhje mes Ibrahimovic dhe Dilettas.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here