Marrëveshja është arritur: Inter siguron goditjen e parë për merkaton e verës

Super goditje nga Beppe Marotta edhe atë me kosto zero!

Ditëve të fundit është raportuar se Inter dëshiron shërbimet e Georginio Wijnaldum.

Sot mediat spanjolle kanë raportuar se Neroaxurët kanë arritur marrëveshje me mesfushorin holandez.

Inter duket se ka bërë ofertën më të mirë pasiqë Wijnaldum ka vendosur ta vazhdojë karrierën në Meazzaa edhe pse në garë për të ishin PSG dhe Barcelona.

Holandezi do të firmos kontratë tre vjeçare me Interin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here