Inter: konfirmohet shitja e parë!

Inter tashmë ka konfirmuar largimin e parë gjatë kësaj vere dhe bëhet fjalë për mbrojtësin serb, Aleksandar Kolarov.

Për ish futbollistin e Romës, aventura me Interin duket se do përfundojë vetëm me një sezon mirëpo ai pritet të qëndrojë akoma në Serie A.

35 vjeçari po kërkohet nga skuadra e Veronës e cila udhëhiqet nga bashkëkombasi i tij, Sinisha Mihajloviç.

Kolarov nuk arriti që të sigurojë një formacion në skuadrën e Contes duke bërë që largimi të jetë opsioni i vetëm për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here