Stagnon transferimi i Ballo-Toure tek Milan!

Fode Ballo-Toure pritej që të vinte ditën e shtunë në Milano për të zyrtarizuar transferimin e tij.

Mirëpo tashmë gjithçka ka ndaluar për shkak se kontrollet mjekësore tek Rossonerët janë anuluar, lajm ky që u bë i ditur nga Gianluca Di Marzio.

Milan akoma nuk ka arritur një marrëveshje përfundimtare me Monacon dhe për këtë duhet që të punojë për disa detaje të fundit para se gjithçka të zyrtarizohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here