Ronaldo i fokusuar te Juventusi, ja mesazhi i portugezit

Cristiano Ronaldo përqendrohet në sezonin e ri, i katërti në fanellën bardhezi.

Do të jetë mbase i fundit sepse pa rinovim, verën e ardhshne, CR7 do të largohet, ndoshta duke provuar eskperiencën e fundit në Europë ose Amerikë.

Portugezi, megjithëse zërat që ende nuk janë shuar plotësisht, punon me angazhimin e tij të zakonshëm në Continassa i gatshëm të bëhet edhe më lider, siç kërkohet nga Allegri në konferencën për shtyp.

“I lumtur që kthehem në punë”, shkruajti CR7 duke komentuar një foto të tij gjatë trajnimit.

Allegri dhe klubi presin shumë nga portugezi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here