Napoli në ndjekje të Zakarias!

Napoli ka identifikuar mesfushorin e skuadrës së Borussia Monchengladbach, Denis Zakaria si një objektiv të rëndësishëm në merkato, raporton Calcio Mercato.

Gjiganti italian po kërkon opsionin e huazimit të 24 vjeçarit dhe pastaj të ketë të drejtë blerjeje për një shifër prej 20 milionë eurosh.

Një tjetër emër që po konsiderohet është ai i Sander Berge i skuadrës së Sheffield United mirëpo Zakaria aktualisht është opsioni i parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here