Përsëri ai: Leao shënon ndaj Spezias (VIDEO)

Rafael Leao ka zhbllokuar sfidën mes Milanit dhe Spezias në minutat e fundit në pjesën e parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here