LEAO NUK ËSHTË NORMAL: Milan barazon ndaj Veronës (VIDEO)

Sandro Tonali ka rikthyer barazpeshën mes Veronës dhe Milanit, pas një super depërtimi nga Rafael Leao.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here