Penalltia qesharake që e fitoi Interi ndaj Juventusit (VIDEO)

  Interi mbrëmë e fitoi Kupën e Italisë duke e mposhtur Juventusin pas vazhdimeve.

  Neroaxurët erdhën herët deri te avantazhi falë golit spektakolar të Barellas, ndërsa më vonë Biankonerët arritën ta përmbysin rezultatin. Goli i barazpeshës erdhi nga penalltia e Calhanoglut që shkaktoi reagime të shumta.

  Nga inçizimet e shumta shihet se Lautaro e godet vet këmbën e kundërshtarit dhe rrëzohet

  &nbsp

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here