Shpërthen Meazza: Mkhitaryan shënon ndaj Victoria Plzen (VIDEO)

Henrikh Mkhitaryan ka zhbllokuar ndeshjen mes Interit dhe Victoria Plzen duke realizuar në minutën e 35′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here