Plas tek Interi: Onana shpërthen ndaj Dzekos “Qepe gojën…” (VIDEO)

Plas keq te Interi, përsëritet rasti Lukaku-Barella.

Inter dhe Porto e kanë mbyllur pjesën e parë të ndeshjes pa gola.

Një situatë aspak e hijshme ka ndodhur tek skuadra e Interit gjatë 45 minutave të para.

Protagonistë kësaj rradhe ishin Andre Onana dhe Edin Dzeko.

Portieri kamerunas nuk i ka kapërdirë komentet e Dzekos dhe shpërtheu ndaj sulmuesit boshnjak duke i thënë: “Qepe gojën dhe rri atje në sulm.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here