Zhbllokohet derbi: Kostic shënon ndaj Interit (VIDEO)

Filip Kostic ka zhbllokuar derbin mes Interit dhe Juventusit duke realizuar në minutën e 23′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here