Operacion €30m: Milan siguron goditjen e parë për merkaton e verës

Punë e kryer, Milan siguron goditjen e parë për merkaton e verës.
figure class=”wp-block-image size-large”>

Klubet e mëdha të Europës nuk shqetësohen vetëm për rezultatet e fushës, por edhe për merkaton e verës.
figure class=”wp-block-image size-large”>

Mes skuadrave më aktive është padyshim Milani, me drejtuesit që kanë synim përforcimin e skuadrës.
figure class=”wp-block-image size-large”>

Calcio Mercato, ka lëshuar një lajm të bujshëm duke shkruar se Milan ka siguruar përforcimin e parë për sezonin e ardhshëm.
figure class=”wp-block-image size-large”>

Sipas Calcio Mercato, Milan ka arritur marrëveshje personale me Rodrigo De Paul dhe së shpejti pritet të arrihet marrëveshja edhe me Atletico Madrid.
figure class=”wp-block-image size-large”>

Për kartonin e argjentinasit, Rosonerët do të paguajn 30 milionë euro, shkruan Calcio Mercato.
figure class=”wp-block-image size-large”>

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here