Leao i papërmbajtshëm: Giroud shënon ndaj Napolit (VIDEO)

Olivier Giroud ka zhbllokuar ndeshjen mes Napolit dhe Milanit pas në super depërtimi nga Leao.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here