Rikthehet bisha miq: Lukaku shënon një supergol ndaj Sassuolos (VIDEO)

Romelu Lukaku ka zhbllokuar ndeshjen mes Interit dhe Sassuolos duke shënuar një supergol.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here