Arsenalit i është ofruar Eriksen!

Ish ylli i Tottenham duket se është i gatshëm për një rikthim në Londër.

Arsenalit i është ofruar një mundësi për të siguruar shërbimet e Christian Eriksen të Interit mirëpo njëherë nuk kanë kurrfarë plani për të siguruar ndonjë mesfushor të ri, raporton Daily Star.

Paris Saint Germain dhe Borussia Dortmund tani janë duke garuar gjithashtu për të siguruar shërbimet e futbollistit danez në janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here