Lucas Vasquez në Serie A!

Lucas Vasquez duket se është gati që ti thotë lamtumirë skuadrës së Real Madrid dhe është i gatshëm për një transferim tek skuadra e AC Milan.

Milan duket se është në kërkim të marrëveshjeve me çmim të ulët dhe Vasquez duket si emri i duhur pasi ai mund të transferohet me parametra 0 nga Real Madridi.

Calciomercato.it raporton se Lucas Vasquez është pikërisht futbollisti që Milan është duke kërkuar pasi Real Madrid nuk ka qëllim për të rinovuar me të dhe Rossonerët janë të gatshëm që të shfrytëzojnë këtë mundësi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here