Manchester City akoma në ndjekje të Lautaros!

Manchester City tashmë ka më shumë se një vit që është vënë në ndjekje të sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, raporton kështu the Mirror.

Argjentinasi shihet nga drejtuesit e skuadrës si zëvëndësuesi ideal i Sergio Agueros, i cili ka zbehur mundësitë e tij për të rinovuar kontratën pas dëmtimeve të shpeshta që është duke përjetuar kohëve të fundit.

Edhe Martinez është në kërkim të një skuadre të re pasi po kërkon një pagë më të lartë dhe Inter nuk duket në gjendje për ti plotësuar këtë dëshirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here