Dështimi në Champions: Zhang vendos për të ardhmen e Contes

Inter nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri dhe kohëve të fundit është raportuar për shkarkimin e Antonio Contes.

Mirëpo Corriere dello Sport, raporton se Steven Zhang ka ende besim te Conte dhe se nuk e ka ndërmend ta shkarkojë atë.

Zhang është i kënaqur me paraqitjen e Interit ndaj Sassuolos dhe beson se Neroaxurët mund ta fitojnë Scudetton këtë sezon.

Sa i përket Championsit, Interi matematikisht është ende në garë për tu kualifikuar, mirëpo Conte ka një mision të vështirë para vetes.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here