Një futbollist dhe para: Milik në janar te gjiganti italian

Arkadiusz Milik pranë transferimit më të madh në karrierën e tij.

Siç raporton Tuttosport, Inter synon transferimin e Milik në janar. Napoli ka kërkuar 18 milionë euro për ta lënë të lirë polakun.

Tuttosport, shkruan se Neroaxurët janë të gatshëm tia ofrojnë Napolit kartonin e Nainggolan ose Vecinos për të ulur shumën.

Bisedimet do të fillojnë se shpejti dhe marrëveshja pritet të arrihet deri në janar.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here