Joachim Low mbetet trajner i Gjermanisë

  Federata Gjermane e Futbollit ka vendosur që Joachim Low të mbetet trajner i përfaqësueses së Gjermanisë.

  Pancerat janë në krizë dhe pas turpërimit nga Spanja u kërkua shkarkimi i Low, mirëpo Federata ka vendosur që Low të mbetet trajner.

  Low do ta drejtojë Gjermaninë në Kampionatin Europian dhe pas kampionatit besohet se do të largohet nga përfaqësuesja.

   

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here