Arrin konfirmimi, Milan transferon yllin e Real Madrid!

Milan sapo ka marrë konfirmimin që do lejojë Rossonerët për të transferuar anësorin e Real Madrid, Lucas Vazquez.

Kjo pasi futbollisti duket se është duke kaluar ditët e fundit tek Real Madrid pasi skuadra e Zidane nuk e ka ndërmend rinovimin me spanjollin.

Mediat në Itali dhe Spanjë sot deklaruan që Milan ka marrë një konfirmim për të filluar sulmin në merkato për të siguruar shërbimet e tij pasi ky futbollist pëlqehet shumë edhe nga trajneri Stefano Pioli i cili e konsideron atë një futbollist shumë të suksesshëm dhe kërkon të ketë shërbimet e tij në San Siro qysh prej janarit nëse është e mundur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here