Gati shitja e tij, ja çmimi dhe skuadra e ardhshme e Skriniar!

Milan Skriniar prej sezonit të ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Interit.

Tottenham është skuadra që ka shfaqur interesim të madh për transferimin e mbrojtësit sllovakt dhe tashmë dihet se çfarë shifre kërkon Interi për të lejuar një transferim të tillë, raporton kështu Here We Go Podcast.

Jose Mourinho është i vendosur për transferimin e një mbrojtësi me kualitet të lart dhe Skriniar plotëson të gjitha kushtet.

Por për të arritur një blerje të tillë Spurs duhet që të derdhin në arkat e Interit një shifër prej plot 50 milionë eurosh, shumë kjo e lartë duket krahasuar krizën ekonomike që po kalojnë skuadrat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here