Tronditet Torino: Raiola transferon yllin e Biankonerëve tek Barca!

E kush do ta mendonte që Mino Raiola do ti bënte një dhuratë të tillë skuadrës së Barcelonës.

Në një periudhë ku situata me Cristiano Ronaldon dhe Paolo Dybala mbetet në një udhëkryq për të ardhmen tashmë agjenti i famshëm ka zhvilluar një bisedim me drejtuesit katalanas ku është diskutuar për shërbimet e mbrojtësit holandez, Matthijs De Ligt.

Raiola i shprehu gatishmërinë skuadrës katalanase që ka mbetur vetëm të jepet drita jeshile nga holandezi pasi ai është 100% i përkushtuar për ta sjellur atë në Camp Nou, goditje kjo që do të lërë Juventusin me një boshllëk të madh në mbrojtje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here