Gattuso nënshkruan një kontratë të re me Napolin!

Forma e mirë e skuadrës napolitane e treguar nën drejtimin e Gennaro Gattusos duket se është shpërblyer me një kontratë të re për të.

Këtë lajm e ka konfirmuar vet drejtori sportiv i Napolit, Cristiano Giuntoli.

Tashmë raportohet se Gattuso është duke punuar me drejtuesit e Napolit për një projekt për të ardhmen e klubit dhe transferimet e ardhshme në merkato që do të bëhen publike shumë shpejt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here