Messi tek PSG?

Neymar do të nënshkruajë një kontratë të re me Paris Saint Germain në qoftë se këta të fundit arrijnë ta bindin Lionel Messin për tu transferuar tek kjo skuadër për sezonin e ardhshëm, raporton Mundo Deportivo.

Braziliani ka shprehur haptaz dëshirën për tu ribashkuar me argjentinasin dhe tashmë drejtuesit e skuadrës nga kryeqyteti francez janë duke punuar për të realizuar një gjë të tillë.

Një dëshirë të tillë e ka pasur që sa kohë edhe vet argjentinasi i cili kërkonte rikthimin e brazilianit në Camp Nou.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here