Milik tashmë ka gjetur skuadrën e re!

Napoli në këtë janar sipas të gjitha gjasave do të mbetet pa sulmuesin e saj kryesor, Arkadiusz Milik.

Kjo pasi skuadra spanjolle e Atletico Madrid është hedhur në sulm për të siguruar shërbimet e polakut.

Tottenham dhe Everton janë gjithashtu skuadrat që kanë shfaqur interesim të madh për shërbimet e tij mirëpo Rojiblancos nuk kanë ndërmend ta lëshojnë këtë mundësi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here