Inter ka gjetur zëvëndësuesin e Handanovic!

Samir Handanovic dhe Inter janë gati ti japin fund bashkëpunimit në mes vete.

Bëhet fjalë për Rui Silvan i cili po kërkohet nga Neroazzurët dhe transferimi i tij në janar duket i mundshëm që të ndodhë.

Portugezi i cili aktualisht është pjesë e Granadas dhe kontrata e tij aktuale skadon në fund të këtij sezoni.

Por në këtë garë zikaltërit nuk do të jenë të vetëm pasi edhe Lazio e Igli Tares është duke e ndjekur nga afër atë mirëpo Inter është favorite për të arritur transferimin e tij.

Arsyeja e transferimit të tij është kostoja më e ulët mirëpo edhe forma e lartë që ka treguar sezonet e fundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here