Juve, vjen goditja 50 milionë euroshe në merkato!

Duket se këto janë ditë vendimtare për skuadrën e Pirlos dhe Agnellit sa i përket merkatos së transferimeve pasi ndërrimi i agjentit të Camavingas kanë bërë ai të jetë më pranë transferimit në Torino sesa në Madrid.

Mesfushori francez me prejardhje nga Afrika ka tërhequr interesimin e shumë skuadrave të mëdha europiane dhe duket se këtë gjë skuadra e tij e Rennes do të kërkojë ta shfrytëzojë në maksimum.

Juventus është në pole position për të siguruar shërbimet e tij dhe skuadra e tij tashmë ka treguar çmimin për shërbimet e tij dhe bëhet fjalë për një shifër prej 50 milionë eurosh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here