Lajm i keq për Piolin, Milan humb një tjetër yll për ndeshjen me Sampdorian

Me një njoftim në faqen e internetit, Milan ka publikuar listën e të grumbulluarve për sfidën e mbrëmjes së sotme kundër Sampdoria-s.

Pioli, përveç Ibrahimovic dhe Kjaer, do të duhet të bëjë edhe pa Bennacer, i cili është ndalur nga një problem muskulor.

Lista e të grumbulluarve

PORTIERË: A. Donnarumma, G. Donnarumma, Tătărușanu.

MBROJTËS: Calabria, Conti, Dalot, Duarte, Gabbia, Hernández, Kalulu, Romagnoli.

MESFUSHORË: Çalhanoğlu, Castillejo, Díaz, Hauge, Kessie, Krunić, Mionić, Saelemaekers, Tonali.

SULMUES: Colombo, Maldini, Rebić.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here