Conte dhe Marrota out: Inter transferon drejtuesit e rivalëve

Interi mbrëmë u eleminua nga Liga e Kampionëve duke zënë vendin e fundit në grup.

Steven Zhang ka humbur durimin me Antonio Conten dhe Beppe Marottan dhe është i gatshëm ti shkarkojë atë.

E përditshmja italiane Il Messaggero, raporton se drejtuesit e Neroaxurëve po mendojnë për ndryshime të mëdha në klub.

Simone Inzaghi dhe Igli Tare shihen si njerëzit e duhur për ta kthyer Interin në rrugën e duhur.

jithnjë sipas këtij mediumi italian, numri një i Interit beson se dyshja Inzaghi-Zhang do të jenë shpëtimtarët e Interit për ta ndërtuar një skuadër të fortë konkurruese për të fituar trofe edicionet e ardhshme.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here