Willian bën gati valixhet, gati transferimi në La Liga

Siç raporton El Gol Digitalm, Willian mund të transferohet në janar te Betisi.

Braziliani nuk ka arritur të lërë gjurmë te Arsenali dhe Topçinjtë janë të gatshëm ta shesin atë.

Interesim për Willian ka shfaqur Real Betis dhe andaluzianët janë të gatshëm të ofrojnë 15 milionë euro për të siguruar shërbimet e 22-vjeçarit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here