Tre skuadra të Serie A pas Djuricit!

Talenti i skuadrës së Yllit të Kuq të Beogradit, Andrei Djuric e ka gjetur veten në mes të tri skuadrave italiane që po kërkojnë shërbimet e tij.

Calciomercato raporton se skuadrat e Sassuolos, Atalantas dhe Udineses kanë shfaqur interesim për transferimin e qendërmbrojtësit të ri.

Ky transferim nuk pritet të kundërshtohet nga skuadra serbe mirëpo do të synohet përfitimi sa më i madh material nga shitja e talentit të tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here