A mundet Zorc të transferohet tek Barcelona?

Barcelona po kërkon që të nënshkruajë me drejtorin sportiv të Borussia Dortmund, Michael Zorc nga Borussia Dortmund, raporton kështu Esport 3.

Zorc ishte njeriu që bindi Erling Haaland që të transferohej tek Borussia Dortmund nga skuadra e RB Salzurg janarin e kaluar dhe ka gjithashtu edhe shumë suksese të tjera me futbollistë të tjerë.

Për katalanasit ky duket se është transferimi ideal pasi po hasin probleme të mëdha në udhëheqësinë e skuadrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here