Bombë nga Anglia: Ronaldo në Old Trafford, ndërsa ylli i United te Juventus!

Lajm bombastik nga Anglia, Juventus dhe Manchester United kanë gati shkëmbimin spektakolarë.

Siç raporton The Indipendent, Juventus dhe Manchester United janë duke konsideruar mundësinë e shkëmbimit mes Cristiano Ronaldos dhe Paul Pogbas.

Pogba është i lidhur me një rikthim te Juventusi, mirëpo vlera e francezit është 80 milionë euro.

Për të arritur deri tek Pogba, Biankonerët janë të gatshëm t’ia ofrojnë Unitedit kartonin e Cristiano Ronaldos.

Djajtë e Kuq janë të hapur për këtë operacion dhe bisedimet pritet të fillojnë së shpejti.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here