Eriksen pranon ulje page për tu rikthyer në Premier League!

Ylli danez është shumë pranë largimit të Serie A.

Ylli i Inter, Christian Eriksen duhet që pranojë një ulje page në qoftë se dëshiron të rikthehet tek ndonjë skuadër e madhe në Premier League.

Danezi nuk pëlqehet nga Antonio Conte dhe tashmë roli i tij është minimal tek kjo skuadër.

Ai është lidhur për një rikthim të mundshëm në Premier League ku më herët  ka qenë pjesë e Tottenham ndërsa tani përflitet për një transferim tek Arsenal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here