Milan super goditje në merkato, transferon yllin e rivalit të saj!

Një mundësi e re është shfaqur në horizont për skuadrën e Milanit pasi është lakuar emri i Josip Ilicic të Atalantas.

Problemet e shumta me Hakan Calhanoglu për rinovimin e kontratës së tij kanë bërë që tashmë drejtuesit rossonerë të shikojnë për një zëvëndësues të denjë të tij.

Slloveni është njëri prej futbollistëve më në formë të viteve të fundit dhe Rossonerët kërkojnë që të sigurojnë shërbimet e tij pasi Calhanoglu mund të largohet nga San Siro verën e ardhshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here