Milan synon zgjatjen e rinovimit me Diaz!

Milan do të kërkojë që të zgjasë huazimin e Brahim Diaz nga Real Madrid për të paktën edhe një sezon tjetër, raporton kështu CalcioMercato.

Rossonerët besojnë se talenti i ri do të vazhdojë që të përmirësohet dhe janë të vendosur për të vazhduar bashkëpunimin në mes tyre të paktën edhe për një vit tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here