Milan gjen zëvëndësuesin e Ibrahimovic!

Milan ka gati zëvëndësin e Zlatain Ibrahimovic dhe bëhet fjalë për një sulmues shumë të talentuar.

Rossonerët po shikojnë kah Celticu dhe po synojnë transferimin e sulmuesit të saj, Odsonne Edouard.

Francezi ka një kontratë me klubin skocez që skadon në vitin 2022 dhe ishte golashënues edhe kundër AC Milanit në Europa League dhe 22 vjeçari tashmë pritet të bëhet pjesë e kuqezinjëve.

Me dëmtimin e Zlatan Ibrahimovic është bërë e detyrueshme blerja e një sulmuesi të ri gjatë muajit janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here