Makth tek Interi, talenti i saj largohet në janar!

E ardhmja e talenteve të Interit duket se është në rrezik pasi largimi të shumta priten të ndodhin gjatë janarit ose verës së ardhshme.

Bëhet fjalë për Andrea Pinamonti i cili nuk ka arritur pritshmëritë nga klubi por shkak për këtë është edhe mungesa e minutave të mjaftueshme të lojës.

Martinez-Lukaku duket se janë opsionet e preferuara dhe si zëvëndës i tyre është Alexis Sanchez dhe vend për Pinamontin duket se nuk ka.

Akoma nuk është e qartë e ardhmja e tij mirëpo Marotta mund të mendojë ndonjë formë huazimi për talentin pasi Neroazzurët nuk dëshirojnë humbjen përfundimtare të shërbimeve të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here